04.06.2019 | 06:06

Traktory Farmall pro práci v obcích

Značka CASE IH je již dlouhodobě velmi uznávaná mezi zemědělci, pro které primárně své rudě červené traktory v rozsáhlém produktovém portfoliu vyrábí. Setkává se ale s velkým ohlasem u zákazníků i z jiných segmentů, jako je například lesnictví nebo komunální sektor.

Pro města a obce má značka CASE IH díky rozšíření produktového portfolia řešení v podobě traktorů řady FARMALL, které CASE IH vyrábí v široké škále výbav a modelů s výkonem od 55 do 115 koní.

Název Farmall je hluboce zakořeněný v historii značky CASE IH. Již od roku 1923, kdy byly tyto traktory poprvé představeny, vynikají svojí spolehlivostí a všestranností. Dnešní Farmall A tento odkaz zdůrazňuje. Specifikace traktoru je navržena tak, aby se začínající obsluha stroje rychle a intuitivně seznámila s ovládáním.

Pojďme si jednotlivé modely, vhodné pro využití při nejrůznějších pracovních operacích v komunálním sektoru, představit.

Farmall 55 – 75A

Pokud hledáte kompaktní, spolehlivý traktor se snadným ovládáním a nízkými požadavky na údržbu, tak je to on. Nové modely Farmall A o výkonech 55, 65 a 75 koní splňují vše, co byste očekávali od traktoru Case IH – jsou robustní, spolehlivé a hospodárné. Provozní jednoduchost, snadné manévrování a nízká hmotnost činí Farmall A ideálním strojem pro všechny práce v komunálním sektoru od údržby travnatých ploch, přes práci s vlečkou až po zimní údržbu komunikací.

Traktory s pohonem všech čtyř kol jsou dodávány s mechanickou převodovkou s 12x/12 rychlostmi vpřed a vzad. Na přání je lze vybavit převodovkou s řazením pod zatížením Powershuttle. Tuto výbavu jistě ocení ti, kteří by rádi pro vyšší využití traktoru osadili traktor originálním čelním nakladačem CASE IH.

Farmall 85 – 115A

Větší modely traktorů Farmall A jsou vybaveny spolehlivými čtyřválcovými motory s mezichladičem stlačeného vzduchu, poskytující dostatečný výkon po celý den. Motor je robustní konstrukce, jednoduchý a navržený pro dlouhou životnost při bezproblémovém provozu s nízkými náklady na údržbu.

K dispozici je široká nabídka převodovek. Základní verzí je 12 x 12, následuje varianta s plazivými rychlostmi 20 x 12 nebo komfortní 12 x 12 Powershuttle, která nabízí reverzaci při zatížení. Maximální rychlost na silnici je 40 km/h.

Kvalitní péče o zákazníka

Uvědomujeme si důležitost profesionální péče o techniku. Proto našim zákazníků nabízíme profesionální servisní péči, kterou naleznete v celkem 13 autorizovaných servisních a prodejních místech společnosti AGRI CS a obchodních partnerů napříč Českou republikou.*

V případě potřeby pomoci s financováním disponujeme vlastním specializovaným oddělením AFinance, které má nesčetné zkušenosti s vyřízením dotací, zajištěním financování nebo pojištění. Více informací naleznete na webu www.agrics.cz.

Ondřej Adamčík, AGRI CS