06.08.2021 | 05:08

Nejvyšší bod slavkovského bojiště dobyla komunální technika

Dvoudenní výstavu profesionální komunální techniky uspořádala v polovině června v areálu památníku Mohyly míru nedaleko Slavkova u Brna společnost Traktorservis-ML. Svoje produkty zde vystavili její obchodní partneři a návštěvníci, na něž čekalo i bohaté občerstvení, mohli si vystavené stroje nejen prohlédnout a získat o nich potřebné informace, ale v případě zájmu též vyzkoušet.

Do nabídky společnosti Traktorservis-ML patří komunální traktory, univerzální nosiče nářadí, elektromobily a další komunální vozidla, stroje na zpracování dřeva i kompletní trávníkový program. Všechny zmiňované kategorie byly na výstavě zastoupeny. K vidění byly i repasované starší modely traktorů. Ostatně právě touto činností firma Martina Laciny kdysi začínala. Repasím se věnuje stále, ale především v regionu jižní Moravy a části Vysočiny nabízí novou techniku včetně jejího záručního i pozáručního servisu.

Důležití jsou spolehliví partneři

„Nejdůležitějším předpokladem úspěchu a spokojenosti koncových uživatelů nabízených strojů je práce v týmu, který tvoříme společně s našimi dodavateli, což jsou generální dovozci a výrobci techniky. V silách výhradních dovozců není obsáhnout celé území republiky a zajistit potřebný servis pro všechny zákazníky, ať již jde o ten informační, nebo technický. My jsme schopni v regionu zorganizovat pro zájemce předvedení vybraných strojů, o které se i servisně postaráme po celou dobu jejich užívání. Od našich obchodních partnerů zase očekáváme spolehlivost například v podobě včasných dodávek strojů i potřebných náhradních dílů. Součástí a důkazem dobré spolupráce je uspořádání již druhého ročníku výstavy, pro který jsme pro letošek zvolili, doufám, že pro návštěvníky atraktivní areál památníku bitvy tří císařů u Slavkova,“ popisuje Ing. Stanislav Mrkvička, obchodní zástupce společnosti Traktorservis-ML.

Více v časopisu Komunální technika 8/2021.*