20.12.2018 | 08:12

Na dni otevřených dveří převládala zelená

Koncem listopadu uspořádala společnost AGRO TRADING ve svém areálu ve Višňové tradiční den otevřených dveří. Kromě zemědělské techniky, která převládala, se neztratily ani stroje zastupující komunální sektor. Prim hrála především mechanizace značky John Deere, a tak mohli návštěvníci, kterých bylo opravdu hodně, s předstihem symbolicky oslavit podle motta akce Vánoce s jelenem.

Firma AGROSERVIS TRADING, která je dceřinou společností akciové společnosti AGROSERVIS 1. zemědělská, byla založena již v roce 1997. Kromě zemědělských činností se zabývá též prodejem techniky a mezi nabízenými produkty nechybějí ani stroje vhodné pro nasazení v technických službách a údržbě měst a obcí.

Autorizovaný prodej zemědělské a komunální techniky společnost zajišťuje v okresech Znojmo, Břeclav, Jihlava i v Brně a jeho okolí. „K dispozici máme tři plně vybavená servisní střediska ve Višňovém, Pohořelicích a Brtnici na Jihlavsku, v celém regionu jsme tedy ke všem uživatelům našich strojů blízko a můžeme pro ně zajistit servisní služby rychle a 365 dní v roce,“ říká prodejce techniky Miloš Kuklínek.

Nabídka komunální techniky se opírá především o produkty značky John Deere. „Jsme smluvním obchodním partnerem generálního dovozce, společnosti STROM Praha. Kromě zahradní a komunální techniky značky John Deere máme v sortimentu také produkty značek Adler, Matev, nabízíme různé modely zametacích kartáčů, sypačů, příkopových ramen i dalšího příslušenství. Pokud již obce a provozy technických služeb nějaké nářadí mají z minulosti, rádi poradíme vhodnou agregaci s traktorem,“ dodává Miloš Kuklínek.

Jak poznamenal, asi největší zájem je v obcích o zahradní žací traktory John Deere X350R, ale i menší X100, či stroje s nulovým poloměrem otáčení Ztrak.

„Co se týká traktorů vhodných pro práci v technických službách, je na trhu velká konkurence. Ale často se na nás obracejí zákazníci, kteří mají kladné zkušenosti s větší zemědělskou technikou John Deere. Rozhodně jim máme co nabídnout,“ uzavírá Miloš Kuklínek.*

Více v časopisu Komunální technika 1/2019.