15.11.2018 | 09:11

Další inovace, které zefektivňují náročnou zimní údržbu komunikací

Technika s označením BUCHER je známa především jako výrobce zametacích strojů, které patří na trhu mezi špičku. Prémiové značky Gmeiner, Assaloni a Giletta náleží taktéž do holdingu BUCHER Municipal, a proto mají stejnojmenné označení. Tentokrát se podíváme, jaká je nabídka a jaké inovace mohou zefektivnit zimní údržbu komunikací.

Pro zimní údržbu komunikací nabízí BUCHER úplnou škálu techniky, zejména sypače, postřikovače, sněhové radlice a frézy, ale i speciály pro úklid a údržbu letišť.

Jak už jsme se zmínili, produktové portfolio koncernu BUCHER reprezentuje výrobce Giletta, Assaloni a Gmeiner, produktová nabídka se zkonsolidovala pod jednu společnou značku BUCHER Municipal, tedy komunální. Původní názvy se přesouvají do modelového označení konkrétního produktu. Vyzvednutím značky BUCHER na strojích pro celoroční nasazení vynikne velikost a síla skupiny, která je dnes největším výrobcem komunální techniky v Evropě i v celosvětovém měřítku.

Od každého výrobce vybral BUCHER nejlepší techniku, která se stala základem jednotné produktové řady. Například Giletta vynikala lehkými plastovými radlicemi, Gmeiner segmentovými pluhy, Assaloni zase radlicemi teleskopickými… Tímto krokem se kvalita produkce posunula opět o pořádný kus výše.

Firma HANES coby partner pro výrobky Bucher Municipal tak převzala nové produktové řady, ať již jde třeba o speciální sypače s nízkým těžištěm nebo segmentové radlice Gmeiner, či teleskopické pluhy a sněhové frézy Assaloni. Značnou výhodou pro společnost HANES je, že jedná pouze s jedním exportním manažerem, pro její zákazníky je pak potom výhodné, že jednají s jedním dodavatelem.*

Více v časopisu Komunální technika 11/2018.