Chytré řešení detekce vozidel od společnosti E.ON

Lubomír Křivánek z oddělení Strategické projekty a technický rozvoj energetické společnosti E.ON Česká republika představil na veletrhu chytrých řešení pro města a obce URBIS 2017 senzorické řešení pro monitorování parkování s využitím technologie SPINWIRE.

V rámci bloku zaměřeného na dopravu v klidu (parkování) a pohybu (průjezdy vozidel) s názvem Nové koncepty regulace dopravy ve městech bylo představeno chytré řešení, které ve spolupráci s IGS Research společnost E.ON nabízí. Jedná se o funkční a dnes již rozšířený systém detekce vozidel s technologií Spinwire.

Návštěvníci převážně z řad odborné veřejnosti a zástupců měst a obcí se mohli přímo na místě podívat na to, jak systém funguje a mohli také požádat o zpracování konceptu včetně indikativní cenové nabídky.