Bez mlhy a v pohodlí

Lídr na trhu s výrobky pro ochranu zdraví, bezpečnost a hygienu v pracovním prostředí, společnost Kimberly-Clark Professional, představila nový typ ochranných brýlí Jackson Safety, které se nemlží, jsou pohodlné a navíc i dobře vypadají.

Každý, kdo kdy nosil brýle, ví, jak je nepříjemné zamlžení jejich skel přechodem z chladu do teplého a vlhkého prostředí. Existují dvě cesty, jak z problému ven, a to otření skel nebo čekání, až se odmlží.
Třetí variantu nabízejí nové ochranné brýle Jackson Safety V50 Calico. Proto staršímu modelu jsou vybaveny novým a lepším pěnovým vypodložením proti zamlžení, které také lépe chrání proti polétavým částicím. Vylepšená vrstva proti zamlžení na sklech splňuje požadavky evropské normy EN166 N a polykarbonátová skla jsou odolná proti nárazu. Odstranitelné nožičky a hlavový pásek umožňují rychlou přeměnu brýlí v ochranu očí. Lehká konstrukce se zahnutým profilem je pohodlnější a lépe zakrývá oči. Brýle poskytují 99,9% ochranu proti UVA/UVB.
„Osobní ochranné prostředky musí být pohodlné a současně poskytovat požadovanou ochranu. Novinka nabízí uživateli pohodlné a elegantní řešení ochranných brýlí proti zamlžení se třemi druhy skel, díky čemuž jsou vhodné do nejrůznějších pracovních prostředí,“ vysvětluje Jiří Tuháček ze společnosti Kimberly-Clark a dodává: „Řada Jackson Safety zahrnuje základní modely, brýle s módním designem, sportovní, bez obrouček, na čtení nebo výrobky nasaditelné přes brýle dioptrické. Kromě čirých je k dispozici více druhů skel.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *